Top speaker 2023

Anna Wilkiewicz

Ekspertka ds. badań i strategii UX w Intent

About

Badaczka i projektantka usług, z doświadczeniem produktowym i agencyjnym. Edukatorka i facylitatorka warsztatów. Obecnie pracuje w Intent, wcześniej w Allegro oraz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Od 2016 roku prowadzi zajęcia z obszaru badań i strategii na Uniwersytecie SWPS. Była prelegentką na wielu konferencjach, m.in. UX Poland, Product Camp; współorganizowała konferencję WUD Trójmiasto.

Anna Wilkiewicz

talks

No items found.
No items found.

Anna Wilkiewicz

's

workshops

WORKSHOP

Desk Research Ninja: Jak odkrywać kluczowe informacje w krótkim czasie i przy ograniczonych zasobach?

Ten warsztat wyposaży Cię w umiejętności prawdziwego Desk Research Ninja. Na przykładzie case’ów ze świata IoT poznasz sposoby na to, jak pozyskiwać kluczowe informacje dla projektów UX. Odkryjesz, jak szybko i sprawnie znaleźć istotne insighty. I nie martw się :) To nie jest kolejny warsztat o AI. Chat GPT wpadnie na warsztat, ale tylko jako stażysta. W końcu jest wiele więcej źródeł, aby zdobyć cenne informacje. Na warsztatach przećwiczysz korzystanie z tych mniej standardowych, dowiesz się też, jak je wykorzystujemy w Intencie.

Czego się nauczysz:

Wykraczania poza schemat: Odkryjesz niekonwencjonalne, ale skuteczne źródła danych badawczych, wychodzące poza tradycyjne narzędzia.

Szybkich i efektywnych technik: Poznasz metody szybkiego zbierania kluczowych informacji, nawet w przypadku zbliżających się deadline’ów’.

Case studies w akcji: Zagłębisz się w rzeczywiste studium przypadków na przykładach projektów IoT, które zobrazują podejście „Desk Research Ninja” w praktyce.

AI w badaniach: Przyjrzymy się roli AI jako narzędzia badawczego, oferując praktyczne wskazówki dotyczące zastosowań i ograniczeń.

Ten warsztat jest przeznaczony dla średniozaawansowanych projektantów i badaczy UX, którzy chcą podnieść poziom swoich umiejętności badawczych oraz pewniej poruszać się po ograniczeniach.

Read more
BECOME our SPEAKER at waysconf 2024